11 אפליקציות ללימוד אנגלית שירימו אתכם לשלב הבא

בפוסט הזה אספתי עבורכם 10 אפליקציות מעולות ללימוד אנגלית שללא ספק יוכלו לעזור לכם לשפר את האנגלית שלכם ולקחת אותה לשלב הבא. חלק מהאפליקציות עזרו גם לי אישית וחלק עזרו לעוד עשרות אלפי אנשים אחרים. חלק הן אפליקציות לדיבור באנגלית, וחלק עוסקות בנושאים אחרים כמו אוצר מילים.

ולפני שנעבור על הרשימה המלאה, נסביר בקצרה למה אפליקציות באנגלית זה משהו שבכלל כדאי לכם לשקול לשלב בלימודי האנגלית שלכם.

אפליקציות ללימוד אנגלית – למה זה טוב?

ללמוד אנגלית לבד בלי שום עזרה חיצונית יכול להיות מאוד מאתגר ואפילו על גבול הבלתי אפשרי, כי אתם חייבים לתרגל אנגלית באופן אקטיבי (כלומר, לדבר ולתרגל את השפה בדרכים אחרות). אבל לא לכולם יש כסף וזמן להקדיש לקורסים באנגלית בשווי אלפי שקלים. לכן תחליף מצוין לקורסים באנגלית הוא אפליקציות ללימוד אנגלית.

בנוסף, האפליקציות שנזכיר כוללת שיטות מיוחדות ששנועדו ליעל את הלמידה שלכם באנגלית ובכך פוטנציאלית להשיג תוצאות טובות יותר, בפחות זמן. לכן בעזרת אפליקציות טובות ללימוד אנגלית תוכלו לחסוך המון כסף וגם זמן, גם בגלל שיטות הלימוד היעילות וגם כי שימוש באפליקציות ללימוד אנגלית אפשר לעשות בכל מקום, גם בדרך בנסיעה לעבודה, בהפסקות בעבודה, ובכל זמן אחר שהוא נוח לכם, בעוד שקורסים יהיו לרוב בשעות מוגדרות.

יתר על כן, אפילו אם אתם לוקחים קורסים לשיפור האנגלית, שימוש נוסף באפליקציות ללימוד אנגלית ישלב את השפה האנגלית בחיים שלכם אפילו יותר, ולכן זה יבטיח קפיצת מדרגה רצינית ברמת האנגלית שלכם!

אפליקציות ללימוד אנגלית – נתחיל מאפליקציות חינמיות

אתחיל מזה שאגיד שלדעתי הכנה, בשביל באמת להפיק תועלת מאפליקציות ללימוד אנגלית, שווה להשקיע באפליקציה בתשלום.

הסיבה היא, שלא מדובר בסכומי עתק אלא בסכום סמלי ביותר, אבל הרמה, האיכות וכמות חומר הלימוד שתקבלו יעלו פלאים. בנוסף, כשתשקיעו בזה כסף (אפילו שזה סכום קטן) זה ייצור בכם תחושת מחויבות וככה אתם באמת תתמידו.

מהניסיון האישי שלי, כשהתחלתי שימוש באפליקציות חינמיות או בגרסאות חינמיות, מהר מאוד הזנחתי את הלמידה והשימוש באפליקציה וגם לא באמת הפקתי ממנה שום תועלת. אבל כשלקחתי את זה ברצינות, השקעתי קצת כסף והתחייבתי ללמידה ולשיפור האנגלית שלי, רק אז ראיתי תוצאות ושיפור באמת.

עם זאת, אני יודע שלא כולם רוצים או יכולים להשקיע כסף, ולכן אתחיל מהסבר על כמה אפליקציות חינמיות.

דולינגו

iOS/Android

איך אפשר שלא להתחיל באפליקציה הכי מוכרת ללימוד שפות נכון להיום, דולינגו. באפליקציה יש אפשרות ללמוד עשרות שפות שונות בחינם, וביניהן אנגלית.

האפליקציה כוללת שיעורי כתיבה, קריאה, ושמיעה שמחולקים לפי נושאים שונים (שמות של בעלי חיים, שמות של מאכלים וכו’).

יתרונות:

 • האפליקציה חינמית לחלוטין ויש מאגר שיעורים גדול מאוד.
 • יש מעקב אחרי התקדמות הלמידה שלכם. ככה שאפשר למדוד את ההישגים שלכם.
 • האפליקציה יודעת לחזור על נושאים ומילים שאתם חלשים בהם בעתיד וככה לשפר את הידע שלכם והשליטה שלכם באוצר המילים בצורה חכמה.
 • הלימודים מותאמים לרמה שלכם שהיא נקבעת כשעושים מבחן באפליקציה.

חסרונות:

 • לא ניתן לדלג על שיעורים ותרגילים מסוימים ולדעתי חבל שזה המצב. לעיתים יהיו שיעורים ותרגילים שפחות יתאימו לכם, ובשביל להתקדם לשיעור הבא תהיו חייבים לעשות אותם. זה גורם להרבה אנשים לפרוש מהאפליקציה באמצע הלימודים.
 • השילוב של שיעורי כתיבה, קריאה, שמיעה והגייה אומנם חשוב, אבל העובדה שאי אפשר לבחור איזה שיעורים מתאימים לכם וחייבים לעבור הכול היא חסרון כי לא כולם רוצים לשפר את הקריאה או הכתיבה שלהם.
 • לדעתי האפליקציה פחות מתאימה למי שרוצה לשפר את יכולות הדיבור שלו באנגלית.
 • אני אישית מוצא את השיעורים שם קצת משעממים ביחס לאפליקציות אחרות.
 • למרות שאפשר ללמוד את השפה העברית דרך האפליקציה, אין תמיכה בשפה העברית למי שרוצה ללמוד בעזרתה אנגלית. וזה כמובן חסרון משמעותי למתחילים.

למי האפליקציה מתאימה:

למי שכמובן לא רוצה להשקיע כסף בלימוד אנגלית ובאפליקציה ללימוד אנגלית. למי שממושמע מאוד לבד, ולמי שכרגע ברמה מתחילה אבל מספיק טובה שלא צריך תמיכה בשפה העברית. וגם, למי שרוצה להיות “פעיל” בלמידה שלו, לענות על שאלות ולא רק להאזין לטקסטים.

Learn English Daily

Android

עוד אפליקציה חינמית נחמדה שכוללת 100 קטעי אודיו רשימת מילים נפוצות וקצת מידע על דקדוק. מתאימה בעיקר למתחילים שלא מוכנים להשקיע כסף בשביל הלמידה.

יתרונות:

 • האפליקציה חינמית
 • יש לכם חופש בחירה מוחלט איזה קטעי אודיו לשמוע ומתי

חסרונות

 • האפליקציה לא כוללת שיעורים שמערבים למידה פעילה, אלא רק חומר להאזנה או לקריאה.
 • אין מגוון רחב של חומר לימוד והרמה די בסיסית. לכן האפליקציה מתאימה בעיקר למתחילים.
 • האפליקציה לא קיימת באייפון.

למי האפליקציה מתאימה:

למי שכמובן לא רוצה להשקיע כסף בלימוד אנגלית ובאפליקציה ללימוד אנגלית. למי שממושמע מאוד לבד, ולמי שכרגע ברמה מתחילה מאוד או מתחילה. בנוסף, למי שאין לו הרבה זמן ורוצה לשלב למידה בנסיעות ובזמנים אחרים שבהם הוא לא יכול להיות פעיל מידי אלא בעיקר להקשיב לאנגלית כמה שיותר.

אפליקציות נוספות ללימוד אנגלית (חלק גם עם גרסה חינמית)

כעת נמשיך לאפליקציות נוספות ללימוד אנגלית שמתמקדות בעיקר בלימוד אוצר מילים, ושיפור קישורי ההאזנה שלכם, אבל גם בלימוד אנגלית באופן כללי.

האפליקציות כולן בתשלום, אבל חלק מהן כוללות גם גרסה חינמית, וכולן כוללות תקופת ניסיון ללא תשלום כלל.

בכנות, אני חושב שהאפליקציות כאן הן ברמה הרבה יותר גבוהה מאפליקציות חינמיות אחרות שיש, ולכן אני מציע לבחור את זו שהכי מתאימה לכם ולצרכים שלכם ולעבוד איתה בשביל באמת לראות תוצאות גם אם זה אומר להשקיע קצת מכספכם.

i-fal

לינק לאפליקציה/לינק לאתר

מדובר באפליקציה מהפכנית אשר מאפשרת לישראלים ללמוד אנגלית עם מורה אחד על אחד בזום במחירים זולים מאוד!

תוכנית הלימוד מותאמת אישית עבור כל תלמיד, כך שניתן לקיים שיחות פתוחות או שיעורים מובנים ע”פ הנושאים והתחומים שאותם התלמיד רוצה לחזק.

בסיום כל שיעור נשלח דו”ח שיעור מפורט מהמורה, הכולל: מילים חדשות, משפטים ומילים שנאמרו בצורה לא תקינה (וכיצד צריך לומר אותם), הערכה מהמורה ודירוג של רמת האנגלית. בין שיעור לשיעור ניתן לתרגל את המילים החדשות שנלמדו בשיעור באמצעות משחק מילים ובכך להרחיב את אוצר המילים!
בנוסף, מקבלים מילה יומית חדשה בכל יום בהתאם לרמת התלמיד וניתן לחפש מילים מתוך המאגר שלהם באפליקציה ולהוסיף ללשונית התרגול.

יתר על כן, יש אפשרות לשיעור ניסיון ללא עלות וללא התחייבות, אין צורך בהזנת פרטי אשראי, רק לקבוע את השעה המתאימה ולצאת לדרך! האפליקציה נוחה לשימוש ובעלת פיצ’רים רבים שיהפכו את חווית הלמידה למיטבית ואפקטיבית, ושירות הלקוחות מהיר ונוח עד שעות הערב המאוחרות והוא בעברית.

כמו כן, המחירים של המנויים באפליקציה מאוד אטרקטיביים ומתאימים לכל כיס, ללא התחייבות! ניתן לבטל את חידוש המנוי בכל עת ללא קנס או דמי ביטול. העלות הממוצעת לשיעור – 17-22 ₪ – פחות או יותר עלות של מנת פלאפל. זמינות השיעורים גבוהה, לאורך כל שעות היום בין השעות 06:00-23:30, גם בסופי שבוע.

יתרונות:

 • מחירים מצוינים.
 • יחס אישי ממורים שמתאימים את עצמם לרמה שלכם ויתמקדו בלימוד האספקטים בשפה שאתם רוצים.
 • ממשק נוח שעוקב אחרי ההתקדמות שלכם.
 • שירות לקוחות בעברית ואפליקציה שמותאמת במיוחד לישראלים.
 • יש אפשרות להתנסות בשיעור ניסיון חינמי שזה מעולה.

חסרונות:

 • יש פחות התמקדות באספקט של הכתיבה בשפה.
 • המורים לא דוברי עברית (שמצד אחד זה חסרון, אבל זה גם ייתרון כי אתם תצטרכו להתמודד עם זה ובאמת לדבר באנגלית.)

למי האפליקציה מתאימה:

הלימוד באפליקציית i-fal ללא ספק מתאים לכל הרמות ולכל הגילאים – החל מהבסיס ועד לרמה גבוהה. מתאים גם לחברות וארגונים ולכל מטרה שתרצו!
חשוב לדעת שהמורים אינם דוברי עברית, המורים מוסמכים לאנגלית שמתמחים גם בלימוד מהבסיס באמצעות שיעורים מותאמים, והלימוד באמצעות אנגלית בלבד מפתח את האנגלית ומחייב את התלמיד להתאמץ.

המורה יכול להיעזר בשיתוף מסך, תוכנות תרגום, שימוש בשפה בסיסית ועוד.. ובכך (ובעוד מספר כלים) הוא מתאים את השיעור לרמה של התלמיד.

Innovative101

iOS/Android

מדובר באפליקציה מצוינת עם מאגר הקלטות אודיו רחב מאוד באנגלית מסוגים שונים, וגם מאגר סרטוני וידאו גדול מאוד שכולל מגוון רחב של שיעורים בנושאים שונים באנגלית. השיעורים וקטעי האודיו מועברים בצורה טובה ומעניינת יחסית, ולכן קל יותר להישאר בעניינים וללמוד בלי להשתעמם. בנוסף יש באפליקציה אמצעים וכלים מיוחדים ללימוד אוצר מילים חדש בצורה טובה ויעילה שמעודדים למידה אקטיבית, כמו כרטיסיות, רשימות נפתחות ועוד.

לאפליקציה יש גרסה חינמית, גרסה בסיסית בתשלום, גרסה מתקדמת שכוללת המון כלים נוספים ללימוד אוצר מילים (שלדעתי מעולים) וגרסה נוספת פרימיום שכוללת גם עזרה אישית ממורה מקצועי שלהם, שבונה לכם תכנית למידה מסודרת, ואיתו אפשר לעבוד גם על כתיבה והתנסחות כללית באנגלית.

יתרונות:

 • יש גרסה חינמית.
 • מאגר שיעורים והקלטות וידאו גדול מאוד והוא מונגש מסודר עם סיכומים מכל שיעור וכל הקלטה.
 • השיעורים מועברים בצורה טובה, קלילה ונחמדה.
 • יש כלים טובים ללימוד אוצר מילים שמעודדים למידה אקטיבית. (בגרסה בתשלום)
 • בגרסת הפרימיום (שלא עולה הרבה יותר מהגרסה הרגילה) יש גם תמיכה ממורה אישי אחד על אחד שבונה לכם תכנית ומלמד אתכם אנגלית.

חסרונות:

 • עיקר ההתמקדות הוא באוצר מילים ושמיעה והבנה של אנגלית ופחות בדיבור אנגלית. אבל למתחילים זה מעולה.
 • בגרסה הרגילה אין תכנית מסודרת שמותאמת לכם, ולכן תצטרכו להיות ממושמעים ולבנות לעצמכם תכנית עבודה טובה.
 • למי שכבר ברמה מתקדמת, לדעתי יש אפליקציות שמתאימות יותר.

למי האפליקציה מתאימה:

האפליקציה לדעתי מצוינת למתחילים עד רמה בינונית, אבל אפילו מי שברמה מתקדמת יכול למצוא שם המון מידע שימושי. היא טובה בעיקר למי שרוצה להעשיר את אוצר המילים, ורוצה לשפר את יכולות ההאזנה שלו. (שלרוב אלה השלבים הראשונים שצריך לחזק בשפה למי שמתחיל)

בנוסף, האפליקציה גם מתאימה למי שאין לו שעות על גבי שעות להקדיש ללמידה, ורוצה לשלב למידה בזמן נסיעות או בחלונות זמן קטנים אחרים במהלך היום.

תוכלו להתחיל מהגרסה החינמית או מתקופת הניסיון בחינם ולהתקדם משם. למתחילים ולרמה בינונית, אני באמת ממליץ להתחיל מהאפליקציה הזאת.

Busuu

iOS/Android

מדובר באפליקציה מצוינת שמה שאני אוהב בה במיוחד זאת העובדה שהיא משלבת למידה של חמשת האספקטים החשובים שיש בשפה. אוצר מילים, קריאה, כתיבה, שמיעה ודיבור.

בתחילת ההרשמה לאפליקציה, תעברו מבחן רמה, ולאחריו תקבלו מהאפליקציה כל מיני תרגילים אינטראקטיביים שכוללים כרטיסיות למילים, השלמת מילים על ידי כתיבה שלהם, השלמת משפטים, תרגילי דקדוק ותרגילי האזנה.

באפליקציה יש גם אפשרות לדבר עם אנשים אחרים בשפה האנגלית וככה גם לתרגל את הדיבור שלכם. בנוסף, ניתן לקבוע מטרות ולחסום זמן, ככה שבכל יום תקבלו תרגול לפי כמות הזמן שאתם רוצים. (למשל, 10 דקות ביום).

האפליקציה לא חינמית, אבל יש גם גרסה בחינם למי שרוצה, ויש תקופת התנסות חינמית לגרסה המלאה.

יתרונות:

 • האפליקציה משלבת את כל האספקטים שיש ללמוד בשפה האנגלית. (אוצר מילים, דיבור, שמיעה, כתיבה וקריאה).
 • ניתן להציב מטרות באפליקציה ולקבוע כמה זמן ביום אתם רוצים לתרגל איתה.
 • יש גרסה חינמית באפליקציה שהיא לא רעה בסך הכול. (אם כי איתה לא תוכלו לתרגל את כל האספקטים של השפה).

חסרונות:

 • אין תמיכה בשפה העברית, לכן למי שמתחיל לחלוטין כנראה יהיה קשה לעבוד איתה.
 • לא כולם רוצים להתמקד בכל האספקטים של השפה, אבל אין מספיק סינון של השיעורים. כלומר, אין אפשרות לבחור לוותר על שיעורי האיות למשל או הדקדוק אם אני לא מעוניין בהם וזה חסרון בעיניי.
 • בגלל שהם מכסים כל מיני נושאים באנגלית, אם אתם מחפשים ספציפית להשתפר במשהו אחד כמו למשל אוצר מילים, עדיף לבחור באפליקציות אחרות שמתמקדות רק בזה שעושות לדעתי עבודה טובה יותר.

למי האפליקציה מתאימה:

מבחינת רמה, היא מתאימה לדעתי למתחילים עד מתקדמים, אם כי לא למתחילים מאוד בגלל שאין תמיכה בעברית.

היא גם מתאימה למי שצריך לעבוד בזמנים מוגדרים וצריך מסגרת עבודה, כי יש אפשרות להגדיר את האפליקציה ככה שתתאים לכם. בנוסף, היא מתאימה למי שרוצה לתרגל את כל האספקטים השונים של השפה האנגלית במקביל.

Audible

iOS/Android

אמנם אודיבול זאת לא אפליקציה רשמית ללימוד אנגלית, אבל אני ועוד המון אנשים אחרים שיפרנו את האנגלית שלנו בזכותה.

למי שעדיין לא מכיר, מדובר באפליקציה מיוחדת שאמזון השיקו, שדרכה אפשר להאזין לספרים מוקלטים במקום לקרוא אותם!

יש שם מבחר גדול מאוד של ספרים, מוכרים יותר ומוכרים פחות שעבר תמלול ורובם הגדול באנגלית. ככה שאפשר בזמנכם הפנוי להאזין שם לספרים במקום לקרוא אותם. אפשר גם לשלוט במהירות ההקלטה, ובדרך הזאת להעשיר משמעותית את אוצר המילים שלכם, להיחשף הרבה יותר במהלך היום לשפה האנגלית ולשפר את כישורי ההאזנה שלכם.

תוכלו גם לקבל שני ספרים בחינם מאמזון בלי לשלם כסף בכלל! (כן צריך להשאיר אשראי, אבל אפשר לבטל לפני החיוב הראשון והספרים שתבחרו נשארים להיות שלכם!).

עם זאת, אני מציע לעשות מנוי וככה להיות מחויבים לזה ולהמשיך להאזין לספרים טובים שאתם אוהבים באנגלית.

Rosetta Stone

iOS/Android

דיברתי על האפליקציה הזאת כבר כאן בעבר, ולכן לא אפרט שוב. אבל מדובר באפליקציה מצוינת. עם זאת, היא לא חינמית בכלל (יש תקופת ניסיון בחינם).

Memrise

iOS/Android

ממרייז זאת אפליקציה מאוד טובה ופופולארית שעושה באמת עבודה טובה מאוד בלימוד אנגלית. האפליקציה מתמקדת בלימוד מילים באנגלית בצורה חכמה ואפקטיבית שמשלבת כלים ללימוד אנגלית, ביחד עם גישה מדעית שמגובה במחקרים ללימוד מילים.

הבעיה העיקרית שלי עם האפליקציה הזאת, זה שהיא לא תומכת בעברית. ולכן למרות שכיף ללמוד איתה מילים חדשות כי הם עושים את זה בדרכים מאוד יצירתיות (למשל, עם כל מיני תמונות מצחיקות שיעזרו לכם לזכור מילים קשות) אם אתם לא יודעים שפה גדולה נוספת כמו למשל רוסית (כמו שאני יודע) או ספרדית, אז יהיה לכם קשה לעבוד עם האפליקציה הזאת.

לאפליקציה יש גרסה חינמית לא רעה, וגרסה מורחבת בתשלום שכוללת הרבה יותר שירותים ותמיכה מהקהילה שלהם.

יתרונות:

 • האפליקציה בנויה טוב, וכיף ללמוד איתה מילים.
 • הלימודים בנויים חכם ומבוססים גם על מחקרים ומדע כדי לעזור לכם לזכור יותר מילים.
 • יש לאפליקציה קהילה חזקה שתומכת ויכולה לעזור.
 • יש גרסה חינמית לא רעה.

חסרונות:

 • האפליקציה לא תומכת בעברית ואי אפשר לעבוד איתה באנגלית אם רוצים ללמוד אנגלית! (לכן, למי שלא מכיר שפה נוספת כמו רוסית ספרדית וכו’ יהיה קשה לעבוד איתה.)
 • עיקר ההתמקדות הוא לימוד מילים חדשות. לכן זה לא מתאים למי שרוצה לשפר אספקטים אחרים בשפה האנגלית.
 • למי שברמה יותר מתקדמת, יש אפליקציות שיותר מתאימות לדעתי.

למי האפליקציה מתאימה:

קודם כל, למי ששולט בשפה נוספת חוץ מעברית, ולמי שרוצה להתמקד בעיקר בלימוד אוצר מילים. האפליקציה גם טובה למי שאין לו הרבה זמן ביום להקדיש ללמידה ורוצה ללמוד אוצר מילים בצורה הכי יעילה שאפשר בזמן שיש לו.

אפליקציה לדיבור אנגלית

למרות שכבר הזכרנו אפליקציה אחת לא רעה שיכולה לתרום לדיבור שלכם באנגלית, רוב האפליקציות עד עכשיו לא היו אפליקציות שמתמקדות בשיפור הדיבור באנגלית.

לכן כעת אזכיר עוד כמה אפליקציות לדיבור אנגלית שמטרתן העיקרית היא לעזור ולתת כלים לאנשים שמעוניינים בשיפור יכולות הדיבור שלהם בשפה האנגלית.

Elsa

iOS/Android

אלסה אפליקציה פשוט מעולה שכוללת גם תמיכה בשפה העברית, והיא מתאימה לאנשים מתחילים ומתקדמים כאחד שעדיין מתביישים לדבר מול אנשים אחרים אבל רוצים לתרגל דיבור אנגלית בקול ולשפר אותו.

באפליקציה יש טכנולוגיה מתקדמת שיודעת לזהות את הקול שלכם, הטון שלכם, המבטא שלכם ועוד. בדרך הזאת, הם יודעים לבחון איך אתם מדברים, האם אתם מתבטאים נכון וברור באנגלית והאם אתם מדברים נכון באופן כללי.

כשתורידו את האפליקציה, אתם תעברו מעין מבדק שינסה לברר איזה צלילים ומילים הכי קשה לכם לבטא נכון, ולאחר מכן אתם תקבלו כל מיני משימות ודברים שונים להגיד בקול כדי לתרגל את ההגייה והדיבור שלכם באנגלית.

המשימות באפליקציה בנויות בצורה כיפית מאוד, כשאתם מנהלים דו שיח עם המחשב על נושאים שונים, ואתם גם מאזינים ומקשיבים למה שהוא אומר.

ככה אתם בעצם עושים למידה פעילה ועובדים על ההאזנה שלכם ועל יכולות הדיבור שלכם באותו הזמן.

האפליקציה בנויה טוב והיא ברמה גבוהה ולכן לא הכול שם חינמי. יש תקופת ניסיון בחינם, ויש כ-25 שיעורים בחינם. אבל אם תאהבו אותה ותרצו להמשיך להשתמש בה, השירות הוא בתשלום (אם כי תשלום הוגן מאוד ביחס לתמורה שתקבלו).

למי האפליקציה מתאימה:

למי שעדיין לא מרגיש בטוח לדבר מול אחרים ורוצה לשפר קודם את יכולות הדיבור שלו ולצבור קצת ביטחון. ובנוסף, למי שרוצה ללמוד בצורה פעילה, רוצה לשפר את המבטא שלו, ורוצה באופן כללי ללמוד לדבר נכון באנגלית.

Italki

iOS/Android

לדעתי, האפליקציה הזאת בשילוב עם האפליקציה הקודמת זה השילוב המנצח לדיבור באנגלית. מדובר בפלטפורמה של ממש שנועדה לחבר בין מורים מקצועיים בשפות שונות, לבין אנשים כמוכם שמעוניינים ללמוד ולהשתפר בשפה.

ברגע שנרשמים לאפליקציה ובוחרים את השפה שרוצים ללמוד, מתחילים בחיפוש אחר מורה שמתאים לכם.

מהחוויה שלי, באפליקציה מאוד נוח לחפש מורים מתאימים ובשפות מרכזיות כמו אנגלית יש מבחר גדול. בחיפוש אפשר לבחור טווח מחירים, לבחור במה להתמקד (אנגלית עסקית, מבחנים, דקדוק וכו’) ואפשר לבחור מה הרמה שלכם.

לכל מורה יש המלצות, חוות דעת והסבר מה הוא מלמד ואיזה חבילות הוא מציע. הייתרון העיקרי מבחינתי באפליקציה הזאת היא ההזדמנות לתרגל את הדיבור שלכם באנגלית עם אדם מקצועי, שזאת העבודה שלו ובאופן מפתיע המחירים של השיעורים הוגנים.  

למי האפליקציה מתאימה:

אם אתם מעוניינים לשפר את הדיבור שלכם באנגלית או בכללי להיעזר במתכונת שדומה לשיעורים פרטיים, האפליקציה הזאת תפורה עליכם.

כמו שאמרתי, מבחינתי האפליקציה היא בקטגוריה של אפליקציות לדיבור אנגלית, אבל בפועל יש שם שיעורים בכל מיני נושאים, אז אפשר לשפר בעזרתה את יכולות ההאזנה, הכתיבה וגם אוצר המילים שלכם.

אני חושב שהרעיון שהם עשו הוא מדהים והוא עונה על צורך ממשי של המון אנשים לתרגל אנגלית עם אנשים מקצועיים במחירים הוגנים במקום להוציא על אלפי שקלים על קורסים באנגלית.

HelloTalk

iOS/Android

על האפליקציה הזאת כתבתי כבר בפירוט פה, ולכן לא אחזור על זה שוב. אבל באופן כללי מדובר באפליקציה שבה אתם תיפגשו עם אנשים אחרים שמעוניינים ללמוד את השפה שלכם ואתם מעוניינים ללמוד את השפה שלהם.

ככה, תוכלו תחילה לדבר עם מישהו בעברית וללמד אותו, ולאחר מכן לדבר אתו באנגלית וללמוד ממנו. 

נסכם

עברנו בפוסט הזה על מגוון רחב מאוד של אפליקציות, עם היתרונות והחסרונות שלהן, ומה מתאים לכל אחד. כעת לכם נותר רק לעבור על הכתוב, להחליט באיזה אפליקציה אתם תיעזרו ומה הכי מתאים לכם ולצרכים שלכם!

מקווה שנהניתם מקריאת הפוסט ושתצליחו בלימודי האנגלית שלכם!  

6 מחשבות על “11 אפליקציות ללימוד אנגלית שירימו אתכם לשלב הבא”

 1. שלום,
  תודה על הסקירה הנפלאה!
  מעונין באתר לימוד אנגלית לבתי בת השמונה. קראתי את הסקירה שלך וניסיתי את דולינגו. גיליתי שאין תמיכה בשפה העברית. זה חסרון משמעותי וכדאי שתציין חסרון זה במפורש :}
  תודה
  אסף

  1. היי אסף,
   תודה רבה על התגובה וההערה!
   אכן אתה צודק ואין תמיכה ישירה לשפה העברית באפליקציה אז אוסיף את זה בפוסט. (אם כי ניתן ללמוד את השפה העברית למי שמעוניין דרך האפליקציה). בהמשך אולי אעדכן את הפוסט ואוסיף גם אפליקציות שבנויות ומתאימות בעיקר לילדים כדי לעזור ספציפית לעוד קוראים כמוך שמחפשים אפליקציות ללימוד אנגלית לילדים שלהם.

 2. תודה על העדכון!
  כבר שבוע אני מחפש אפליקציה טובה ללימוד אנגלית עבור ילדים ללא הצלחה.
  גם אפליקציות בתשלום לא מצאתי.
  מצפה בקוצר רוח לעדכון שלך, אני בטוח שזה יעזור להרבה הורים 🙂
  תודה!
  אסף

 3. תודה רבה זה ממש יפה מצידך לעזור ככה, הבעיה היחידה היא שאני יודעת לדבר מצוין ולהבין מצוין והאוצר מילים שלי מאוד רחב, אבל הקריאה והכתיבה קשים לי מאוד, לא הבאת כאן שום אפליקציה שעוזרת לזה. יש לך אולי משהו להציע?

  1. היי, אכן פחות התמקדתי בזה(אוסיף בעתיד אפליקציות שמתמקדמות גם בכתיבה). אבל האפליקציה italki כוללת אצל חלק מהמורים גם שיעורים כתיבה. בנוסף, יש את האתר הזה, שמתמקד בין היתר בשיפור הדקדוק שלך וגם הכתיבה שלך באופן כללי: https://www.meritsoftware.com/complete-english-web-suite-overview/#SPP (זה לינק לדמו לנסות בחינם).

   בהצלחה!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *